Novoroční přecevzetí


Novoroční přecevzetí

Když uplyne další rok, přemýšlíme, jak jsme během něj ztratili nadšení specifické pro začátek nového roku, ambiciózní plány a emoce z každého pracovního rána. Pravděpodobně se ztratily v aktivitách, termínech, cílech a schůzkách, které jsme během uplynulých dnů roku splnili. Vždy, když přichází nový začátek, je třeba naše plány přehodnotit a zapsat si svá novoroční předsevzetí.

Naplánujte si ambiciózní cíle do nového roku

Těšte se na zvýšení vašeho obchodního čísla až na 15 %, na více klientů, další rozvoj vašich webových stránek, uvedení nových produktů nebo návrh nových akcí a aktivit. Využijte hodnocení na konci roku a nechte si v něm nově definovat své cíle a jasně říci, co chcete a zamýšlíte do budoucna.

Proč ne kvalifikační kurz?

Nikdo vám nebrání přiklonit se k něčemu novému za všech okolností. Stanovte si ambiciózní plán, jako je studium nového cizího jazyka nebo osobní rozvoj prostřednictvím různých vzdělávacích kurzů.

Požádejte o povýšení

Zajistěte si, aby byl váš talent maximálně využit a abyste měli možnost dělat tolik věcí, kolik si přejete. Pokud máte pocit, že to nejde tak, jak byste si přáli, požádejte o povýšení, které vám může přinést více odpovědnosti. A pokud si myslíte, že si to zasloužíte, také o zvýšení platu.

Posílejte pozitivní vibrace

Dvě smutné a staré rostliny, šedivý stůl uprostřed smutné výzdoby… Naopak se vám bude lehce dýchat, jakmile sem tam přidáte nějaké barevné skvrny, například barevný obraz, rostlinu s veselými květy nebo ozdobnou vázu na stůl.

Předefinujte své kolegy

Vidět každý den ty samé unavené a znuděné tváře může od práce odradit. Není těžké to změnit, většinou stačí jednoduchá gesta, například jít ráno do práce s teplým pečivem, připravit horkou čokoládu, zajít si na 10 minut na obědovou kávu, poslechnout si na pár minut veselou písničku.

To vše spolu s optimistickým a pozitivním přístupem spojeným s přáním více a lépe vám určitě pomůže dosáhnout vašich cílů!